Podmínky

PODMÍNKY: 

Podmínky účasti na závodu 2019.pdf (537126)

TRASA 2018 a 2019:

Trať v Lesním lomu má lehce zvlněný charakter a délku jednoho okruhu 1,9 km. Trasa vede převážně po široké štěrkové  cestě lemující obvod celého lomu a svažující se pozvolna do jeho nitra, odkud opět stoupá ke startovnímu bodu. Ženské kategorie pojedou orkuh 3x, mužské kategorie 5x.
 
 Lesní lom Líšeň – konec ulice Střelnice - ale z příjezd z hlavní silnice od Velké Klajdovky!!

Trať v Lesním lomu má lehce zvlněný charakter a délku jednoho okruhu 1, 519 km. Trasa vede převážně po široké štěrkové  cestě lemující obvod celého lomu. Ženské kategorie pojedou okruh 3x, mužské kategorie 5x. 

Nutná výbava: MTB, helma povinná (!!), rukavice, nášlapy, brýle, nápoj

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

a) v případě VELMI nepříznivých podmínek (kroupy, silná bouře...) si pořadatel vyhrazuje právo na zrušení akce
b) účastníci, jež se plánují dostavit pouze na společenský večer, nechť zašlou na cccfnbrno@gmail.com vzkaz se jménem.
c) pravidla: Závodníci se řadí ke startu dle přidělených čísel z registrace, závodní limit jsou 3hodiny, jakékoliv postrčení se trestá diskvalifikací. Závod je na vlastní nebezpečí a účastník pasivní i aktivní na sebe bere plnou zodpovědnost v oblasti zdraví, chování.
d) Závod je primárně pojatý jako soutěž mezi FN Brno, FN USA, ZZS JMK, NMB, UN Ponávka a další zdravotnické instituce, které se registrují. Tímto vyzýváme zaměstnance zdravotnických institucí k závodu! "Nezdravotníci" se mohou závodu zúčastnit bez nároku na věcné ceny.