Podmínky

PODMÍNKY: 

Podmínky účasti na závodu 2018.pdf (420708)

TRASA 2018:

Trať v Lesním lomu má lehce zvlněný charakter a délku jednoho okruhu 1,9 km. Trasa vede převážně po široké štěrkové  cestě lemující obvod celého lomu a svažující se pozvolna do jeho nitra, odkud opět stoupá ke startovnímu bodu. Ženské kategorie pojedou orkuh 3x, mužské kategorie 5x.
 
 Lesní lom Líšeň – konec ulice Střelnice - ale z příjezd z hlavní silnice od Velké Klajdovky!!

Trať v Lesním lomu má lehce zvlněný charakter a délku jednoho okruhu 1, 519 km. Trasa vede převážně po široké štěrkové  cestě lemující obvod celého lomu. Ženské kategorie pojedou okruh 3x, mužské kategorie 5x. Blíže viz odkaz Trať 2018

Nutná výbava: MTB, helma povinná (!!), rukavice, nášlapy, brýle, nápoj

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

a) v případě VELMI nepříznivých podmínek (kroupy, silná bouře...) si pořadatel vyhrazuje právo na zrušení akce
b) účastníci, jež se plánují dostavit pouze na společenský večer, nechť zašlou na cccfnbrno@gmail.com vzkaz se jménem.
c) pravidla: Závodníci se řadí ke startu dle přidělených čísel z registrace, závodní limit jsou 3hodiny, jakékoliv postrčení se trestá diskvalifikací. Závod je na vlastní nebezpečí a účastník pasivní i aktivní na sebe bere plnou zodpovědnost v oblasti zdraví, chování.
d) Závod je primárně pojatý jako soutěž mezi FN Brno, FN USA, ZZS JMK, NMB, UN Ponávka a další zdravotnické instituce, které se registrují. Tímto vyzýváme zaměstnance zdravotnických institucí k závodu! "Nezdravotníci" se mohou závodu zúčastnit bez nároku na věcné ceny.