Partneři

Bez podpory uvedených mecenášů, přátel a studentů by dnes již sedmý ročník CCC 2018 nemohl bý realizován, vítězové jednotlivých kategorií nemohli být obdarováni a proto DĚKUJEME..

 Společnosti VARS BRNO a.s. za finanční podporu a věcné dary, jež jsme použili k obdarování všech vítězů.

Společnosti HARTMANN - RICO a.s. za velkou spoustu věcných darů a cen nejen pro výherce všech kategorií, ale pro všechny účastníky závodu.

Společnosti Allrisk a.s. , která zastřešila svým modrým stanem registrační stanoviště pro závodníky. Jejich velmi známé logo společnosti potkáváme každý den nejen na silnicích. Prvním třem výhercům závodu věnovala hodnotné balíčky s cenami, které potěší řidiče, ale i gurmány. Tým Allrisk a.s. přeje všem účastníkům Cross Country Cupu mnoho sportovních úspěchů a mějte všechna rizika pod kontrolou!"

Mladé začínající značce Tiope, původem ze Slovenska. Mezi množstvím krásných cen, které pro Vás máme přichystané, si ti nejlepší z Vás budou moci nalézt taky něco z tvorby této mladé začínající značky. Koukněte sami na jejich stránku www.tiope.eu.

Bez firmy Outdoorweb.cz a bratrů Veverkových bychom němeli korporátní identitu a materiální zázemí. 

Společnosti AQUADISKONT a.s. za zajištění celodenního pitného režimu závodníků, dodáním vody Horský pramen.

Firmě Kola Svorada s.r.o. za poskytnutí podpory a darů pro výherce.

Společnosti RTR projects a.s. za kompletní organizaci závodu a za dodání cen pro dětské účastníky.

Další díky patří studentům LF MU z fenomenální organizace IFMSA CZ, kteří pomohli personálně a zdravotnicky zajistit trať a celý závod. 

Závěrem patří velké díky  společnosti KALCIT s.r.o., která umožnila, aby se závod konal v prostředí Lesního Lomu v Brně - Líšni.